jak juz nieraz pisałem trzeba mieć twardą dupę .... tu nie dadzą łatwo zarobić ....... najlepiej zapomnieć o papierze i ustawić S na interesującym poziomie .... tylko nie marzyć o 3 PLN - bo to bajka ale koło 2 PLN może się zakręcić ....no cóż taka dola -:(
jak spadnie około 0,9 PLN będę kupował jak nie ... to co mi tam :-)