Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: co się tu dzieje ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-01-29 o godz. 19:17 ~ss napisał(a):
> Gdyby to było ubieranie to na obrotach, a one marniutkie
> są. Myślę, że może pod wyniki albo pod jakiś kontrakt. Ale
> dobrze bo jak ktoś zarobi to da pieniądze gdzie indziej i
> cała giełda pociągnie, a w przeciwnym razie
> "dupa" Oby więcej takich sytuacji.


ok kilku sesji cos sie dzieje tez zauwazylem a byly tygodnie gdzie nikt tym nie gral, szkoda ze tak malo akcji jest w obrocie tez uwazam ze ubieranie by bylo na obrotach a to raczej wyglada na zbieranie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOLFSTF 0,00% 0,28 2020-02-17 01:00:00
2019-11-14
Raport za III kwartał 2019
2019-08-14
Raport za II kwartał 2019r.
2019-07-22
Wykaz akcjonariuszy
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.