Komentarze na tym forum na nic się zdają, bezwzględny system ich nie czyta :) Kupisz pakiet on to rejestruje zaniża kurs, oddasz pakiet liczy zysk wraca na wyższe poziomy. Czy to takie trudne do zauważenia, najwyższy czas dać sobie spokój, NIKT NIE ZAROBI NA AKCJACH W DZISIEJSZYCH CZASACH!!!! JAK CHCECIE ŻEBY ROSŁO TO ODDAJCIE SYSTEMOWI TO CO JEGO :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))