Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,78 zł , zmiana od tamtej pory: -37,30%

Re: co sie dzieje

Zgłoś do moderatora
Pełna zgoda z kolegą powyżej. Spółka ma jeszcze wiele przed sobą. Mało płynna, także przy braku nowych info ciężko o jakieś wielkie wzrosty. Przy ostatnich wolumenach jak 200 akcji wczoraj czy dzisiejszym braku obrotu nie ma co patrzeć na kurs. Zobaczymy jak będzie po dzisiejszym raporcie miesięcznym. Trzeba też pamiętać, że wśród tych 'niecierpliwych' większość zapewne kupiła przed podbitką, co daje im zarobek ok. 70%.
Bądźcie cierpliwi, a na pewno doczekamy tutaj kolejnych maximów. Fundamenty są solidne, branża pewna, przyszłość obiecująca ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM -5,95% 2,37 2022-05-17 16:33:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.