Jak to co... spółka zaczyna działać i są tacy którzy kupią za 13gr i jak już mają 15gr to sprzedają. Kolejna część to taka która kupiła po 14gr i myślała, że w 33-4dni urośnie do 30gr. Więc teraz jak widzą, że delikatnie spada, to panikują i sprzedają z zyskiem 1gr na akcji :D hehe
Tu trzeba jednak czasu - do końca roku podskoczy do 21-14gr!