Dnia 2024-08-05 o godz. 08:53 ~niedźwiadek napisał(a):
> Odpowiedź - NIC.. Nic więc nie straci. Spodziewany większy ruch na kontraktach , może przynieść w krótkim terminie dużo większe wpływy z prowizji i opłat. Ale to nie potrwa długo. Po każdym krachu na rynku giełdowym , sytuacja na pewnym poziomie zacznie się normować. Ale wtedy pojawia się awersja do wszelkiego badziewia , takiego jak CFD i to jest największy problem dla XTB
A co produkuja np banki ?