Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,76 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: co nowego w sprawie?

Zgłoś do moderatora
Oglądajcie koniecznie. Polska firma jako jedyna na świecie wprowadza opatentowany lek z osocza ozdrowieńców na Covid -19 . Trwają testy za kilka tygodni zacznie się produkcja na masowa skalę. To Hitt!!

https://youtu.be/Qf7DSYfP3P0

https://www.youtube.com/watch?v=_KVw1CjIVp4

https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/nauka,2191/polacy-tworza-lek-na-covid-19-na-bazie-osocza-ozdrowiencow-jego-rola-w-terapii-moze-byc-olbrzymia,321652,1,0.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.