Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,40 zł , zmiana od tamtej pory: 1,04%

Re: Co łączyło elemental z altusem?

Zgłoś do moderatora
Bezpośrednio nic. Paweł Jarski, prezes, wniósł kiedyś wszystkie posiadane przez siebie akcje do prywatnego zamkniętego funduszu inwestycyjnego w którego zarządzanie weszła firma Altus. Gdy na fali późniejszych problemów Altusa inwestorzy sprzedawali wszystkie akcje które to Altus posiada, sprzedawali również akcje Elementala bojąc się dużych spadków tutaj, mimo że w gruncie rzeczy to nie były akcje Altusa tylko akcje w portfelu którym Altus "zarządzał". Z punktu widzenia małego inwestora była to akcja kupić akcje za pół ceny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.