skad wiesz... moze nauczyl sie na bledach. ja sie nauczylem - na getinie wyszedlem o godzine za wczesnie (potem wzrost o 30%), na bre wyszedlem za wczesnie (wzrost o kolejne 25%). za to BRS trzymam od 3,34, a w IPX zainwestowalem wczoraj po 2,16, szkoda tylko, ze nie mialem wiecej wolnych srodkow.
teraz bede trzymal brs co najmniej do 9, a ipx to jeszcze nie wiem.