Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,90 zł , zmiana od tamtej pory: -29,53%

Re: CO JEST Z TĄ SPÓŁKĄ NIE TAK, ŻE CAŁY CZAS SĄ W PLECY W WYNIKACH???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-09-16 o godz. 08:57 ~xxx napisał(a):
> tzn z komunikatu nie wynika, ze sa w plecy. Wynika, ze spadaja im przychody i znaczacy wplyw ma na to sprzedaz kilku biznesow, ktorych nie konsoliduja.

Wcale nie, komunikat mówi jasno: "Oznacza to, że prezentowane dane za bieżący okres i dane porównawcze nie będą obejmowały przychodów ze sprzedaży podmiotów Zonifero, Holo4Med, Holo4Labs".
Czyli od danych za zeszły rok też odjęli sprzedane spółki. Komunikowany spadek jest w stu procentach na biznesie podstawowym. Był już ten temat wałkowany na forum kilka razy, co jak widać nie przeszkadza Ci siać dezinformacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT -4,55% 10,50 2023-11-28 16:15:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.