Nie będzie żadnej góry w najbliższym czasie-mieliśmy do czynienia z typowym podbiciem spekuly która wyszła po 1.50 i tyle . Widać było ze Komputronka grali , Ursusa trochę i Rainbow .... optymizm wraca także trzeba obserwować bacznie ruchu zaniżonych spółek i wskakiwać jak się uda podczas ruchów dodatnich .