Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Co jest

Zgłoś do moderatora
z tego forum ani zadnego innego sie nie dowiesz dlaczego spada i kiedy (o ile w ogole) zacznie rosnac. trzeba czekac i zobaczyc jak sie bedzie sytuacja rozwijala.
nie ma co tez sie ludzic opiniami, ze "pbs ma sie dobrze...", "jutro 72 grole..." itp, bo to idiotyczne.
za kazdym razem okazuje sie, ze rzeczywistosc wyglada inaczej niz ta kreowana przez forumowych prorokow (nie mowie, ze odwrotnie, tylko inaczej).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 19,05% 0,75 2023-06-02 15:05:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.