Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Co dalej?

Zgłoś do moderatora
pewnie nie bede obiektywny, ale jak dla mnie wlasnie te informacje ktore przytoczyles a nastepnie zachowanie kursu swiadczy o tym ze spolka jest bardzo slaba. jezeli nie pomagaja jej dobre infa to chyba sam rozumiesz. a co bedzie jezeli pojawia sie zle? troche obserwuje spolke i z tego co zauwazylem, jest jakis sypacz, dopoki nie wywali wszystkiego nie liczylbym na jakies wzrosty. Jeszcze wiekszym zagrozeniem moze okazac sie sam rynek, ostatnie 2 dni ostrzejsza korekta i oby na tym sie zakonczylo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKIOSK 0,00% 0,81 2026-01-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.