Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: co dalej?

Zgłoś do moderatora
Tu chyba całe forum opanowali zwolennicy Moski .
Sprzedałem novitę co ma zysk lepszy niz lentex i akcji 4 razy mniej .Kizwa rozbrajają mnie takie wypowiedzi.
jak lentex jest taki dobry to na co mu Novita????
Niech skupuje własne akcje i zjada swój własny ogon . Ciekawe co zostanie z fabryki jak skupią 8 mln własnych akcji, bo wtedy ilośc akcji Lentexu i Novity bedzie porównywalna.
sprzedadza wszystko i nie starczy kasy taka jest prawda, bo jaki ch.... kupowac akcje po 24 pln które sie wypusciło po 4,30.
Niech lentex wypuści jeszcze jedna emisje po 4,30 i bedzie miał 10 razy wiecej akcji niz Novita i czy tez wtedy tylko 1/1 .
Kizwa opanujcie się i nie piszcie bredni.



Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVITA 1,96% 104,00 2025-11-19 14:30:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.