A mi wygląda na to, że Rubicon coś z kasą nie styknął.
Miały być akcje a teraz kasa?
Kupujący coś chyba zaczyna się miotać.
NVV powinien olać temat bo jak kupujący się zaczyna miotać to nic dobrego z tego nie będzie a NVV bez RUB sobie poradzi z palcem w upie.