Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: -33,33%

Re: Clash 2

Zgłoś do moderatora
Żeby były obroty musi się coś w spółce dziać. Np. Tworzenie produktów, wyniki sprzedaży tutaj głównie są ludzie którzy włożyli pieniądze i się boją wyjąć licząc, że się odbije i nie stracą. ;) Są ludzie którzy na różnych eventach lobbują tą spółkę zachwalając jaka to perełka i diamencik, ale zaglądając w papiery i wyniki widać coś innego. PS Wątpię żeby wydanie 2 części gry której nikt nie zna i nie była nawet trochę dobra jakkolwiek korzystnie odbiła się na wynikach finansowych. Co z grą Cafe Z? Co z innymi grami? Niby MagicNations na Switcha, ale są jakieś wyniki? Magic Nations na tablety i telefony miało przynieść zmianę, wcześniej Magic Nations miało podnieść firmę, wcześniej Inside Grass... Caveman Chuck... Gry się nie sprzedają, bo nikt nie myśli o tworzeniu ich w sposób który sprawi frajdę graczom. Główne osiągnięcie w przypadku tych gier to to, że się odpalają(chociaż nie zawsze).

Mój znajomy prowadzi jednoosobową firmę, Tworzy gry mobilne - w okolicy jednej gry rocznie, zarabia tylko i wyłącznie na reklamach i kosmetyce, jego gry skupiają się na gameplay-u i przyjemnośći z gry. Jego jednoosobowa firma ma przychody wielokrotnie wyższe od tego tworu, przy praktycznie zerowych kosztach. Jego firma jest kilkaset razy bardziej rozpoznawalna od tej firmy mimo zerowych wydatków na marketing, wiecie dlaczego? Tworzy dobre gry.

Według mojej skromnej opinii wiele lepszą opcją byłoby przejście nawet na taki CDP Red, bo ich kurs spadł ostatnio dość mocno, a po wyjściu Cyberpunka praktycznie mogę zagwarantować wzrost o jakieś 20-30%. Nie polecam, widzę co się tutaj dzieje.

Znam ludzi którzy tam pracują i wiem jak wygląda sytuacja. Ponoć ostatnio zaczęli płacić na czas, ale nadal można kupić ich długi na giełdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES -5,66% 0,60 2023-06-09 17:04:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.