Nie wiem czy nie podpisują. W tej branży nie wszyscy lubią się chwalić kontraktami, zwłaszcza klienci nie chcą się ujawnić. Zwracam uwagę, że spółki mają obowiązek informowania o nowych umowach przekraczających 10% kapitałow własnych. Jak wiadomo jesienią kapitały DW wzrosły znacząco w wyniku emisji.