Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,11 zł , zmiana od tamtej pory: 53,28%

Re: cisza....

Zgłoś do moderatora
Może i dotkniemy 3.8 ale raczej tylko na chwilę i na małym wolumenie...
Trochę zaczynam żałować że nie wyszedłem po 4.90, a teraz to jest trochę już za późno, bo jak wyjdę to zapewne od razu ruszy... ważne że od 4.95 spadło na niskim wolumenie. Teraz to chyba jak piszesz większość wyczekuję informacji co dalej ? tj. jak moćno pandemia daję nam w kość i co z dywidendą ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.