Dnia 2019-12-23 o godz. 07:08 ~Adam napisał(a):
> Ciężko pracują nasi naganiacze.
> > W środku nocy wypisują zlecone opinie.
> > Prezesik krętacz nawet przed świętami nie daje im odpocząć, bo jeszcze dużo pakietów akcji tej super fluidowej społki jest fo wywalenia w rynek.
jak masz problem to sprzedaj akcje i po co to klepac te posty