Dnia 2026-06-28 o godz. 17:19 _xd napisał(a):
> Sam pisałeś, że 25zł jeszcze w czerwcu, więc trochę się o własne nogi potykasz.
Raczej staram sie w ten sposob nie spekulowac tu na forum, więc bardziej prawdopodobne że znowu bierzesz mnie za kogoś innego...najpierw za Hehuja.....a teraz za kogo?