Problem tych ludzi jest taki, że to faktycznie może być prawda. A z drugiej strony może być zupełnie odwrotnie. Ogólnie wygląda na to, że mają pomysł na podbicie akcji spółki. Ale nie wiadomo czy tylko na chwilę i czy pojawią się ludzie którzy będą chcieli się podpiąć pod wagon. I mam czasami wrażenie, że oni naprawdę chcą zrobić dobry produkt i nie być tylko kojarzeni jako specjaliści od ruchów na kursach. Kursy Creep, czy TSGames pokazują, że można z jednego produktu zrobić mega wynik, a to może mieć przełożenie na mega kurs akcji