No to mamy okazję życia. Fundusz musi sprzedać akcje, w związku z tym będą jeszcze tanie, dodatkowo nalazlo nam tu teraz sporo cennych inwestorów za 19 którym się wydaje że teraz będzie już gitez. A tu nie będzie. Dalej będą rypac 19 i mniej co dodatkowo sprawi że Ci mówi wpadną w panike i oddadzą niżej swoje. Do wiszących grubasow z którymi tu widzę: czekać z kasiora na panikarzy i końcówkę funda.