Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,18 zł , zmiana od tamtej pory: -27,38%

Re: Ciekawy artykuł

Zgłoś do moderatora
No i proszę.... Usuwamy niewygodne wątki... Bez wulgaryzmów... Zwykle opinie.... To tylko potwierdza działanie na szkodę leszczy.... Ale proszę się nie martwić. Trzymają się mocno....
Ile mają? Pewnie powyżej 10%....
Ale naprawdę... że to usunęliście....
Nie wierzę....
Akcja gnębienia leszcza w pełnej odsłonie......

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALWAR -5,71% 5,94 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.