ta cena jest lekko ponad srednią 3 miesięczna, wiec mysle ze tak moglo byc ustawione kryterium cenowe.
W ten sposob eliminuje się ryzyko sztucznej podbitki/zjazdu w dniu okreslenia ceny transakcyjnej.
Pozostala juz tylko jedna nierozwiazana zagadka: kto kupil?