Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  295,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,17%

Re: Ciekawe jaki kierunek odbierzemy

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki działającej pod firmą Mo-BRUK Spółka Akcyjna z siedzibą w Niecwi ( Emitent , Spółka ) zawiadamia niniejszym, że Spółka w dniu 16 stycznia 2023 r. otrzymała decyzję Samorządowego Kolegium Odwoławczego we Wrocławiu ( SKO ) z dnia 22 grudnia 2022 r. w sprawie uchylenia zaskarżonej decyzji Marszałka Województwa Dolnośląskiego z dnia 2 listopada 2021 r. w całości i przekazania sprawy do ponownego rozpatrzenia organowi pierwszej instancji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOBRUK 4,84% 325,00 2023-03-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.