Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ciekawe informacje o spółce i pojawiający się temat odzysku ołowiu

Zgłoś do moderatora
ukraincy pozyskali z debiutu potężne pieniądze i mam wrażenie,ze takie było założenie od początku wprowadzając westę na gpw,przeanalizujesz sobie inne spółki ukraińskie,cel podobny,ale od samego początku ukraincy nie ukrywali ,że duza część pieniędzy pójdzie na budowę kolejnych zakładów,słaby przekaz juz był wielokrotnie poruszany na forum,widocznie nie zależy im tak bardzo na przekazie informacji dla polskich inwestorów,przyszłośc-do rosji wraca montaz audi będą składać nową ładę i montują nissana,jezeli menadżerowie westy dopną umowy plus vrla będzie w tym roku się działo wiele dobrego,dodatkowo chciałbym ,zeby westa dopieła temat farm wiatrowych ,nie wiem aktualnie na jakim poziomie są rozmowy w tym temacie i czy jeszcze wogle są prowadzone,ja mam do czynienia w Gdańsku na codzień z ukraincami na statkach,z 50 osób 35 może trochę więcej wypowiada się bardzo dobrze o weście,,dobre aku ,odporne na niskie temperatury,sztandarowa fabryka na ukrainie ,do tego nowoczesna,,,,pozdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WESTAISIC 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.