Ta spółka nie reaguje na komunikaty ani na raporty, nie jest ważne czy jest +300 tys zysku czy -300 tys. straty, takie komunikaty też nie działają. Powód: moim zdaniem znikomy FF.
Jak się spekulacja za to nie weźmie będzie kiszona do końca świata i jeden dzień dłużej jak mawia klasyk