Jeśli w III kwartale rzeczywiscie wprowadza IKE/IKZE + ekspansja na nowe rynki to ten rok może być jak dotad rekordowy ... Jak dla mnie spadki i korekty będą po prostu dobra okazja aby taniej dokupywać bo i tak jesli nie wydarzy się jakaś katastrofa to nie mam zamiaru pozbywać się akcji XTB tylko chce mieć regularne dywidendy na emeryturze.