Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: -12,23%

Re: Ciekawe czy te trzy czarne kruki od 22.04 to korekta czy spadek???

Zgłoś do moderatora
Jak dla mnie będzie męczący boczniak. A czy będzie rosło czy spadało to karty są ciągle na stole. Nawet kilkumilionowe ubranie ulicy przy ok 7,40 to za mało na duże spadki. Tu jest duże ryzyko że jeżeli kurs spadnie mocno to ulica znowu zajmie pozycję a to oznacza długą konsolidację czyli tzw. odleszczanie ale czy do tego dojdzie? Wszystko zależy od siły rynku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL 0,36% 6,14 2022-06-28 17:00:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.