mam nadzieje ze ten ch..j rk bedzie musial skup robic po 6 zet I WIECEJ i nie uda mu sie kupic tanio smiesznie tanio pewnie po 1,50 zamydlic oczy i potem pompowac i ubierac drobnych, a druga kwestia to moze byc tak ze te 100 baniek poszlo na ratowanie sytuacji gdzie indziei i trzeba czekac i moze on by chcial ale nie moze :)
pozdro