felek wzrosty zapewne bedą tylko nie wiadomo kiedy i z jakiego poziomu w najgorszym wypadku przewiduję podwójny szczyt , jak wiesz albo i nie, aby rosło dalej musi być korekta , a że po raporcie była sprzedaż faktów to oczywiste , teraz nie ma pod co rosnąc mino roboty darkala uważąm, że 95 to minimalny zakres zdrowej korekty , jak nie spadnie tam to nie musze nic kupić na siłe taką ma strategie inwestycyjną. A jak zwałą się rozwinie w usa naprawdę może być nieciekawie wszyscy bedą wierzyć na wstępie że to korekta a to może być początek zwały jak 2008 r ja to przeżyłem na własnej skórze więc wiem , wy tego musicie doświadczyć aby strach zawsze mieć z tyłu głowy
hej