Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,20 zł , zmiana od tamtej pory: 3,17%

Re: Ciekawa sytuacja

Zgłoś do moderatora
Masz rację.
1. wyniki miały być 29 maja, zmnieniono na 01.czerwca, ale to niezbyt istotne.
2.tu sytuacja jest zero jedynkowa, 8zł/ 50zł.!!
3.uważam, że po nowym ESPI (jeśli takie będzie), to szybkie zakupy dadzą wymierne korzyści.
4..aby nie było, że naganiam, w dniu kiedy zaczęła sie zabawa z kursem kupiłem akcje, ale od tego czasu już wiecej nie dokupuje, czekam na to co będzie dalej.
Tyle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NIEWIADOW 5,78% 14,65 2026-06-02 13:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.