Dnia 2015-10-29 o godz. 22:04 ~medson napisał(a):
> spółka jest solidna ma zaufanie banków banki widzą w niej możliwosc rozwoju wiec co tu wiecej gadać
> ja ją kupuje już pare miesiecy po 0.30 . troszke wyrzej i czekam cierpliwie mam czas jak pozatym tu nie ma
> akcji w wiekszosci ma prezio i fund wiec stąd taka mała płynosc jak teraz pokaża zysk a ja wierze to
> to zobaczysz jaka bedzie cena wtedy jak beda sie wszyscy pakować jak bedzie zamkniety na zielono ale
> co tu gadac i tak mnie tutaj nikt nie słucha hehehe
bo ty chyba jestes jakis lokalny ma toł?