Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,93 zł , zmiana od tamtej pory: -14,35%

Re: chyba wejdę po wynikach, bo czy może być gorzej?

Zgłoś do moderatora
małe zyski to brak dywidendy, co z tego że mają zapasy jak nie mają pomysłu na inwestycje. Zarządowi to pasuje bo mają kasę i spokojną przyszłość ale brak jakiejkolwiek perspektywy na rozwój, jedynie wyjmowanie ze świnki.
Niestety tak to widzę, ale może się mylę. Spółkę również mam w obserwowanych, nigdy na niej się nie dorobiłem, jedynie raz zarobiłem na ruchach a akurat miałem niespodziewane wydatki i został mi sentyment.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -1,23% 0,80 2020-01-24 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.