a mozecie podac powód dlaczego ma prezes kupowac od was drogie akcje ,skoro nie chce sprzedac swoich to po co mu te wasze akcje ,was rozumiem chcecie drogo sprzedac ale dlaczego prezes ma drogo kupowac ,teraz ma dywidende za te rok moze juz nie miec, nie jestem jakim naganiaczem tylko nie wiem dlaczego prezes ma kupowac skoro wy nie chcecie i jak sadze fundusze tutaj tez nie kupuja