Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: chyba cos sie gotuje

Zgłoś do moderatora
no to sie ugotowalo!
cisza na tym forum tak jakby wszyscy sprzedali akcje liczac na powrot do 1pln uuups
wydaje mi sie ze moze niewrocic szybko
to są tylko akcje - należy pokornie przyznać sie do błędu i odkupić bo tutaj rajd to dopiero sie zaczyna
6 letni trend boczny zostal przelamany
kanal trendu byl pomiedzy 0.9 i 1.7 mnie wiecej wiec nalezy oczekiwac ruchu do min 2.5
kluczowa informacja to wynik sprzedazy drugiego kwartalu ktora powinna byc znana z poczatkiem lipca
spolka ma tendencje do niedoszacowania przychodow w prognozie wiec spodziewam sie powyzej 3.5m co daloby sprzedaz 7m za polrocze czyli tele ile w calym roku jeszcze niedawno

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,00% 6,25 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.