Dnia 2016-09-21 o godz. 14:44 ~BYŁY napisał(a):
> no i to juz koniec jak bedzie emisja to kurs bedzie po 12 złotych nic wiecej fundy juz wiedza i uciekaja wczesniej ciekawe czemu nie kredyt nie oni wola oskubac akcjonariuszy kazda emisja to spadki po 50% to juz wiadomo czemu wszyscy wykorzystali momeny wzrostu i uciekli spółka jest bez kasy no no zycze powodzenia dobrze ze ustawiłem sl i pozbyłem sie tego gowna pewnie daja papiery bez pp po 13 zeta i jak dopuszcza do obrotu to bedzie masakra no to macie ciekawe perspektywy na 2017 bardzo ciekawe tu sie dopiero zacznie ucieczka radze popatrzec na rafako i ursus po emisji tam macie odpowiedz rfk spadło do 3.5 a urs do 1.89 POWODZENIA POWODZENIA BRDZIE WAM BARDZO POTRZEBNE URSUS PO EMISJACH NIE POTRAFI SIE JUZ DOLICZYC AKCJI
Gdzie masz w tym komunikacie informację o emisji akcji? Wskaż mi prosze to zdanie lub zamilcz na wieki