Forum Forex +Dodaj wątek

Re: CHF/PLN

Zgłoś do moderatora
Też nie mogę znaleźć tego wykresu BAXa, BAX możesz zaktaualizować ten wykres (szczególnie pod katem tego co jutro może się wydarzyć). Jak Draghi nie zawiedzie rynków, to pewnie EUR/DOL pójdzie na 1,08 a jak zawiedzie, to znów jedziemy powyżej 1,11?