Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,10 zł , zmiana od tamtej pory: 36,97%

Re: Chciwość, brak wiedzy i inteligencji.

Zgłoś do moderatora
Drogi niejanuszuku,
Oczywiscie byłoby wspaniale gdy firma jednocześnie inwestowała w rozwój, przynosiła zyski i miała niską wycenę. Jeśli taką znajdziesz, to podziel się proszę! Tymczasem czy wiesz na czym polega etap wzrostowy rozwoju firmy? Jesli nie, to możesz poczytać o niegdyś januszkowych firmach jak Uber czy Tesla i o setkach mniejszych. Części z nim się udało, części się nie udało, ale to nie straty w okresie rozwoju były decydującym czynnikiem, a to co w tym czasie osiągnęły.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOOBZ 3,21% 28,90 2022-05-24 10:18:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.