Haha proszę cię. Jak to urośnie do 1.7 to zacznie się sypanie jakie się filozofom nie snilo. Maćko i zakolak tylko czekają żeby wysypać resztę. Poza tym termin jest "na wiosnę", ale którego roku? Bo co prawda spółki aż tak nie śledzę ale coś mi się kojarzy że gangster Simulator miał pierwotnie wyjść w tym roku, a obecny termin jest na kiedy? 2024? A i jeszcze to połączenie jest już klepniete wogole? Ostatnio chyba ludziom z movie nie chciało się przyjść na walne XD. Wysoko tam wisisz, masz chociaz średnia poniżej 2?