Dokładnie bo się wysypali i każda okazja żeby odejść od tematu, że spółka sobie świetnie zaczęła radzić jest dobra. Jak nie jazda po spółce lub Prezesie to po stałych akcjonariuszach i zaklinanie rzeczywistości. Troliki mnożą się jak grzyby po deszczu Haha śmiech mój a ich Kwik Kwik