Póki co spółka dobra do kręcenia kółek. Można nawet pograć pod premierę. Ale fundamentalnie zbyt dużo niewiadomych. Póki co hype jest. Co niektórzy widzą tam już 11bit hahaha. Faktem jest że gdybym miał wolne środki pograł bym tam krótkoterminowo. Pozdrawiam.