A ileż ja mogę mieć tych akcji?? Wiecej już raczej nie...przy tej płynności. Jak na to patrze z boku to ten FF jest cały w mocnych rękach. Tu nawet kółkowców już nie ma. Kurs w górę jeśli nadal nikt nie będzie sypał. A nikt już nie sypie na poziomie 12 50...