Dnia 2019-10-11 o godz. 22:56 ~Kajtek napisał(a):
> Adameczek sie wysypał ale nadal zatruwa nam życie?
hehe i swędzi go kasa by coś innego kupić a Minifunda gryzie i swędzi Boombalon bo o nim pisał:
"... Boombit bardzo dużo dodatkowych środków przeznacza..."
link:
https://strefainwestorow.pl/artykuly/analizy/20191010/boombit-spadki
23,2 mln pozyskali na koniec maja z emisji a w raporcie za I półrocze wyszło, że już ponad połowę przepalili !!!
cyt. z artykułu:
"Na pytanie czy wysokość środków pieniężnych na koniec września oscyluje w okolicach 1,5 mln zł spółka odpowiedziała, że aktualne saldo środków pieniężnych jest kilkukrotnie wyższe niż 1,5 mln zł."
To I bez różnicy czy mają teraz w kasie 3 czy też 5 baniek - w takim tempie do końca roku nie dociągną!
A car ma w kasie PLW 100 baniek i pewnie mu wisi i powiewa, że jeśli będzie kiedyś trzeba przesunąć platności długu z CFG (lub dorzucić na ciekawy projekt) i będzie to miało uzasadnienie ekonomiczne realizowanymi tu projektami to kiwnie palcem w bucie..