Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -11,08%

Re: Ceny prądu

Zgłoś do moderatora
Sejm: Komisja za projektem noweli ustawy o cenach prądu
Środa, 12 czerwca (15:00)

Tweetnij
28
SKOMENTUJ
Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »
Sejmowa Komisja ds. Energii i Skarbu Państwa poparła w pierwszym czytaniu projekt nowelizacji ustawy o cenach prądu. Projekt został skierowany do drugiego czytania, które ma się odbyć jeszcze w środę.
Trwają prace nad ustawą rekompensującą wzrost cen energii elektrycznej
Trwają prace nad ustawą rekompensującą wzrost cen energii elektrycznej /©123RF/PICSEL
Za projektem opowiedziało się 10 posłów, jeden był przeciw, nikt nie wstrzymał się od głosu. Komisja przyjęła poprawki doprecyzowujące i legislacyjne.

Minister energii Krzysztof Tchórzewski przypomniał, że przyjęta w grudniu ub. roku ustawa m.in. obniżyła akcyzę na energię elektryczną, zmniejszyła tzw. opłatę przejściową i ustaliła ceny energii na poziomie z 30 cz



Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/sejm-komisja-za-projektem-noweli-ustawy-o-cenach-pradu,2618425,4141?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-19 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.