Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,77 zł , zmiana od tamtej pory: -43,40%

Re: Cena stali

Zgłoś do moderatora
bzdura
musialem wyjsc z akcji 100tys sztuk i sprzedawalem to przez miesiac
4 lata inwestycja na kursie akcji +50k ( kupione srednio po 4,4 sprzedane po 4,8 )
i po drodze 4 dywidendy 30k+15k+30k+30k

spolka ok placi dywidendy ja musialem wyjsc bo znalazlem inna inwesycje poza gielda
mysle ,ze kurs wroci zaraz na 5 zl
powodzenia !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENA -0,37% 2,70 2025-11-19 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.