Grupy interesów... Za dużo jest kasy z mammografii, za dużo kasy poszło z powiatów...I masz badanie "za darmo", a dla rodaków "za darmo" to słowo klucz. Nie jesteśmy jeszcze chyba gotowi na przeskok technologiczny, a szkoda. W tym tygodniu liczę na opinię biegłego. W innym przypadku walne byłoby bez sensu.
https://www.nfz-szczecin.pl/viac4_news_34_harmonogram_pracy_mammobusow_w_wojewodztwie_zachodniopomorskim.htm