no wiesz dozywotnio. za dziewiec stow..!.prawdzie dobry minister zdrowia powinien poprostu zmusic kobity do uzywania
urzadzenia w sumie w obojetnie jakim celu.Reklamy w Pudelku to o wiele za malo..Bede robil wszystko ,zeby poprzec ten wyjatkowy produkt...i apeluje do pani premier o program PIERSI +