Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,50 zł , zmiana od tamtej pory: -30,96%

Re: CDA.PL – SZACOWANY ZWROT +71%

Zgłoś do moderatora
W arkuszu zlecen są akcje na roznych poziomach i to wcale nie jakies duże luki. Po prostu czekaja na impuls. 15 grudnia ktos zebral kilka tysiecy wybiajac ponad 32zl nie czekał na okazje. Tutaj ewidentnie jest trzymanie i zebranie resztek w rece ktore nie beda oddawac przy wzrostach. Do tego wizja dywidendy , przy braku ruchu kursu to w sumie taka bezpieczna przystań. Kolejna kwestia to mało informacji ostatnio i niezrozumialy brak rozwoju w jakims kierunku...mogliby się rozrosnąć bo sytuacja sprzyja do ekspansji, tak czy siak Q4 może być 'dobry' bo ludzie oglądają coraz wiecej. Spolka na lata i tyle bo w subskrypcji jest potencjał. Nie oddam niżej jak 100zl i nie wazne jak bardzo bedą bujać kursem...wiec mam czas i pewnie wielu tu tak mysli ..moze dlatego cisza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,55% 18,30 2023-05-26 13:16:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.