Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,22 zł , zmiana od tamtej pory: 88,29%

Re: Ccc, solar, monnari juz ruszyly

Zgłoś do moderatora
tu bez wirusa ledwo koniec z koncem byl wiazany, a teraz jak pol marca i kwiecien bylo pozamykane... jestem ciekaw wynikow. No i co z raportem za 2019 - jaki bedzie ogolny wynik. Martwia mnie komunikaty CCC np. o emisji, LPP o zamykaniu czesci sklepow. Jezeli giganci maja problemy z kasa to mali tym bardziej moga miec :( Jak juz mialem nadzieje, ze spolka zacznie wychodzic na prosta w tym roku, to chinczycy taki prezent zrobili dla swiata

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -3,24% 0,42 2021-06-11 16:38:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.